Druga randka z dziewczyną: jak się zachować i co robić? (2023)

Zadowolony

 • Kiedy umówić się na wizytę?
 • Gdzie zaprosić dziewczynę na drugą randkę?
 • O czym rozmawiać na drugiej randce?
 • Zasady całowania
 • Coś gorętszego
 • Ogólne zasady randek
 • jeden. Nie bądź zbyt nachalny
 • 2. Nie zapomnij o teraźniejszości
 • 3. Słuchaj uważnie

Druga randka z dziewczyną: jak się zachować i co robić? (1)

Załóżmy więc, że zmierzyłeś już wysokość pierwszego spotkania. Pani okazała się dokładnie taka jak na zdjęciu, zafascynowana swoim latającym chodem i dostojną sylwetką. Po wszystkich trudnościach, które prawdopodobnie napotkałeś podczas spotkania, nadszedł moment rozstania. Więc co dalej?? Jak kontynuować romans z pięknem, które lubisz??

Druga randka z dziewczyną to prawdziwy kamień milowy, który stawia wszystkie kropki na „i”. To od tego zadecyduje, czy między wami zacznie się coś bliższego, czy też warto kontynuować poszukiwania bratniej duszy. Z jakiegoś powodu wielu mężczyzn nie przywiązuje dużej wagi do drugiej randki, ale na próżno. W rezultacie większość potencjalnych par się rozpada, chociaż każdy z tych facetów miał pełną szansę na znalezienie w końcu swojej miłości.

Chcę dać ci kilka pomocnych wskazówek, które pomogą ci uprzyjemnić drugą randkę. Muszę od razu powiedzieć, że ten plan czasem trzeba zmienić, ponieważ wszystkie kobiety są inne (nagle tak?) i każda wymaga czysto indywidualnego podejścia. Ale nadal polecam brać ten przewodnik jako podstawę.

Druga randka z dziewczyną: jak się zachować i co robić? (2)

Kiedy umówić się na wizytę?

Jeśli naprawdę podobała ci się dziewczyna, nie powinieneś opóźniać następnej randki. Pamiętaj, że panie też się martwią, kiedy zaczynają poznawać nowego dżentelmena. Bardzo ważne jest, aby zrozumieli, że pojawiła się sympatia.

Miłość i pieniądze: odwieczny konflikt interesów

W sposób polubowny należy zadzwonić do dziewczyny i zaprosić ją gdzieś w ciągu najbliższych trzech dni po pierwszej randce. Weź tę liczbę jako podstawę. Ale moim zdaniem lepiej od razu wziąć byka za rogi i negocjować w trakcie rozstania. Nie wszystkie dziewczyny mogą bezpiecznie przetrwać te trzy dni i nie wyczerpywać siebie i otoczenia.

Kto potrzebuje połączeń, gdy są komunikatory?? Pochwała nowoczesnej technologii! Teraz introwertycy mogą również umówić się na wizytę bez manipulowania telefonem komórkowym w spoconej dłoni. Kiedy wrócisz do domu po pierwszej randce, napisz do pani, że bardzo miło spędziłeś z nią czas. Następnie pamiętaj, aby zaznaczyć w wiadomości, że chcesz się ponownie spotkać i określić, kiedy nowy znajomy będzie wygodniej się spotkać ponownie.

Przypominam, nie zwlekaj z informacją zwrotną. Kobiety są istotami emocjonalnymi. Potrafi wyciągnąć katastrofalne wnioski w ciągu 24 godzin i wyrzucić cię z głowy, a numer umieścić na czarnej liście.

(Video) NIE RÓB TEGO NA PIERWSZEJ RANDCE! (10 rzeczy)

Druga randka z dziewczyną: jak się zachować i co robić? (3)

Gdzie zaprosić dziewczynę na drugą randkę?

W zasadzie nie ma tu żadnych specjalnych ograniczeń. Po prostu weź jej preferencje jako podstawę. Mam nadzieję, że na pierwszym spotkaniu udało mi się dowiedzieć, co konkretnie kocha nowa koleżanka? Jeśli komunikacja była ograniczona, a ty, jako prawdziwy mężczyzna, zbielałeś, zarumieniłeś się, spociłeś i jąkałeś się, skorzystaj z tej listy uniwersalnych opcji:

jeden. Kawiarnia lub restauracja. Nawet jeśli na pierwszej randce już gdzieś zjadłeś pysznie, nie powinieneś na tym poprzestać. A gdyby dała do zrozumienia, że ​​woli kuchnię włoską lub azjatycką?? A co uniemożliwia powtórzenie doświadczenia miłej i swobodnej komunikacji w kameralnej atmosferze. Powiem Ci też mały sekret. Wszystkie dziewczyny uwielbiają jeść. Jedzenie również relaksuje na poziomie psychologicznym, więc łatwiej jest porozumieć się w porze lunchu lub kolacji, a tematy są same w sobie.

Romantyczne techniki pomagające dziewczynom

2. Kino. Szczerze mówiąc, nie jest to najlepsza opcja. Najlepiej, jeśli zabierzesz panią do jakiegoś prywatnego kina (nie myl tego z niczym takim), gdzie możesz wygodnie usiąść na kanapie i nie będzie krzyczeć i żuć gości. Trudno się porozumieć w ciemności, a nawet podczas oglądania fascynującego filmu. Ale opcjonalnie można to wziąć pod uwagę, zwłaszcza jeśli na pierwszym spotkaniu można było już dowiedzieć się, jakie gatunki lubi przyjaciel. Postaraj się wybrać film w taki sposób, abyś nie musiał się nudzić, a ona sikała ze strachu.

3. Możesz nawet mieć drugą randkę z dziewczyną w basenie. Jest tu jeden bardzo pozytywny punkt. Zobaczysz jej postać w całej okazałości. Ale pani, swoją drogą, może się wstydzić pojawiając się przed facetem prawie nago już na drugim spotkaniu. Nie zapomnij o gromadce ludzi wokół, oddzielnych łaźniach parowych i nagłej erekcji, której nie da się ukryć w kąpielówkach (co jeśli dziewczyna ma bardzo uwodzicielskie kształty). Alternatywnie mogę zaproponować wycieczkę nad rzekę i staw, park wodny, delfinarium. Ale nie radzę zabierać jej do sauny, chyba że pani od razu dała do zrozumienia, że ​​ma łatwe zachowanie.

4. Zaproś nowego znajomego, na przykład do wesołego miasteczka. To po prostu brzmi dziecinnie. Ale w rzeczywistości każda dziewczyna jest wciąż małym dzieckiem w duszy, co wymaga zabawy i rozrywki. Pamiętaj, aby dotrzymać towarzystwa towarzyszowi przy wyborze atrakcji. Możliwe, że na stromym zakręcie bardzo romantycznie przytuli się do silnego męskiego ramienia. I nie zapomnij o smakołykach. Rozpieszczona pani z lodami, watą cukrową lub popcornem. Krótko mówiąc, daj jej możliwość bycia małą dziewczynką.

Wymagania dla mężczyzny. Lista wymagań od kobiet

Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę hobby i preferencje nowego znajomego. Ktoś woli spacerować po parku, a drugi zdecydowanie powinien służyć dobrej restauracji. Mam dobrego przyjaciela, który uwielbia umawiać się na randki związane wyłącznie ze sportami ekstremalnymi. Na przykład, jeśli potencjalny facet przeżył, to dobra robota. Ale nie zapomnij o swoich zainteresowaniach. Kiedy naprawdę nie chcesz skakać ze spadochronem lub zdobywać szczytów - przyznaj się szczerze i zaproponuj coś innego.

Druga randka z dziewczyną: jak się zachować i co robić? (4)

O czym rozmawiać na drugiej randce?

Zwykle rozmowa rozwija się sama. Kiedy jest ciekawie z osobą, nie ma potrzeby gorączkowo szukać słów i opcji dialogu. Ale wielu mężczyzn jest związanych z językiem (byłem o tym osobiście przekonany). Aby nie zawieść i nie zarobić na trzecią randkę, oto kilka dobrych tematów do wyboru:

jeden. Hobby. Każda dziewczyna ma coś, co robi wyłącznie dla duszy. Możliwe, że na pierwszym spotkaniu ten temat był już poruszany. Wykorzystaj otrzymane informacje i przestudiuj jej hobby. Im większą świadomość pokażesz na drugiej randce, tym większe masz szanse na sukces.

(Video) Czy będzie DRUGA randka? jak to sprawdzić ?

2. Zwierzęta. Niewiele jest kobiet na świecie, które nie mają pasji do tego czy innego rodzaju żywych stworzeń. Być może twoja ukochana hoduje syczące karaluchy z Madagaskaru lub jest oszołomiona na widok ogromnego pytona. Dowiedz się więc, czy powinieneś się bać jej odwiedzać, czy nie.

Jak postawić dziewczynę na swoim miejscu? Co robić, gdy dziewczyna robi się zarozumiała??

3. Praca i kariera. Wiele pań nie ma nic przeciwko gadaniu o swoim zawodzie. Teraz kobiety pracują na równi z silniejszym seksem. Praca czasami zajmuje tyle czasu i wysiłku, że po prostu nie ma czasu na zainteresowanie czymkolwiek innym. Teraz uwaga, ważny punkt! Bez względu na to, jak prosta może Ci się wydawać jej specjalizacja, w żadnym wypadku nie traktuj tego tematu z pogardą. Zrujnuje to od razu całą randkę, nawet jeśli pierwsza okazała się całkiem niezła. Nie można dewaluować czyjejś pracy, zwłaszcza gdy dziewczyna zarabia na życie i znika w biurze na całą dobę. Nie wiesz jak ciężko jest psychicznie i fizycznie.

Druga randka z dziewczyną: jak się zachować i co robić? (5)

4. Rodzina i krewni. Jeśli kobieta ma dzieci z poprzedniego małżeństwa, młodszych braci lub siostry – oto w pełni adekwatny temat do rozmowy. W tym przypadku prawdopodobnie ma czułe uczucia do dzieci i może mówić o nich prawie bez końca. Jeśli zdecydujesz się na randki z młodą mamą, pamiętaj, że z pewnością musisz wykazać zainteresowanie jej dzieckiem. To stopi serce nawet najbardziej surowej dziewczyny, która przeżyła trudne zerwanie ze swoim byłym kochankiem.

5. Plany na przyszłość. Zawsze ciekawie jest wiedzieć, o czym marzy twój rozmówca. Jeśli dziewczyna jest gotowa powierzyć swoje życiowe plany facetowi na drugiej randce, to znaczy, że na pewno jest nią zainteresowany. Możesz bezpiecznie przejść dalej.

Jaką dekorację dać dziewczynie?

6. Studia. Jeśli zdecydujesz się na spotkanie z uczennicą, bądź przygotowany, że oprócz imprezowania ma na myśli również zajęcia na uniwersytecie. Bądź więc miły, wytęż mózg i pamiętaj przynajmniej o czymś z dziedziny edukacji. Wtedy w oczach dziewczyny twój status gwałtownie wzrośnie.

Jak zawsze są tematy, których nie powinieneś poruszać, jeśli nie chcesz zrujnować misji. Druga randka z dziewczyną to oczywiście nie początek znajomości, ale nie są jeszcze na tyle blisko, by swobodnie o tym rozmawiać:

 • seks i wszystko, co z nim związane;
 • byłych kobiet i mężczyzn;
 • humor toaletowy;
 • żarty poniżej pasa;
 • polityka (wątpliwy temat, ponieważ może wydawać się zbyt nudny lub stać się przeszkodą).
 • Więc o czym konkretnie mówić, już zrozumiałeś. Ale dobrze ci idzie, romans rozchodzi się we wszystkich kierunkach. Rzeczy zmierzają w kierunku zbliżenia. Czy warto? Chodźmy dalej.

  Druga randka z dziewczyną: jak się zachować i co robić? (6)

  Zasady całowania

  Wszystko tutaj zależy bezpośrednio od tego, jak zerwałeś po pierwszej randce. Jeśli sama dziewczyna przejęła inicjatywę i pocałowała Cię w policzek na pożegnanie, to znaczy, że drugie spotkanie również można rozpocząć tym gestem. Wygląda całkiem nieszkodliwie, przyjaźnie, a jednocześnie bardzo łagodnie. W ten sposób okazujesz swoje uczucia swojemu towarzyszowi. To najczęstsza czynność. Ale żeby przekroczyć granicę i wspiąć się z aspiracjami, jeszcze nie polecam. Całowanie się na samym początku randek to bardzo intymny moment. Nie możesz się spieszyć i narzucać z nim.

  (Video) O czym rozmawiać na randce . Jak flirtować z dziewczyną

  Jak rozweselić dziewczynę?

  Mogło się zdarzyć, że po pierwszej randce zerwałaś bez pocałunków. To jest całkowicie normalne. Możliwe, że sama dziewczyna się wstydziła, a ty też nie spieszysz się. Ale to nie znaczy, że nie ma współczucia. Po prostu ludzie mają bardzo różne temperamenty. Jeśli ta sytuacja dotyczy tylko ciebie, to druga randka z dziewczyną również powinna zacząć się od prostych przyjaznych uścisków.

  Kiedy namiętności gotują się w pełni i oboje zdaliście sobie sprawę, że los w końcu odwrócił twarz, rzucając wartościową opcję związku, nie możecie dłużej zwalniać. W tym przypadku sama pani musiała cię pocałować w usta już na pierwszym spotkaniu. Więc dlaczego być nieśmiałym?? Na drugiej randce możesz ją objąć i przypomnieć, jak bardzo tęskniłeś za nią w czasie przeszłym.

  Druga randka z dziewczyną: jak się zachować i co robić? (7)

  Coś gorętszego

  A co z seksem?? Przecież etap pierwszej znajomości już za nami. Czy można rozpocząć aktywne zaloty i grę wstępną?? To nie zawsze będzie odpowiednie. Nawet jeśli twoja nowa dziewczyna nie jest pruderyjna, druga randka nie jest dobrą okazją do nękania.

  Przyjrzyj się bliżej zachowaniu pani. Być może sama podpowie o swoim stosunku do bliższego kontaktu:

  • Jeśli dziewczyna, przy twoim podejściu, zaczyna prostować włosy, oblizać usta, wyprostować plecy, to najprawdopodobniej iskra już między wami błysnęła. Ona na pewno cię lubi.
  • Spróbuj ją dotknąć, jakby przez przypadek. Widzisz lekki rumieniec na policzkach i subtelne zażenowanie? To jest pozytywny znak.
  • Być może sama towarzyszka będzie próbowała chwycić Cię za rękę podczas komunikacji lub zbliżyć się. Oznacza to, że temat seksu zbliża się jeszcze szybciej, niż się wydaje.
  • Jeśli Pani nie stara się oddalić od Ciebie, nie krzyżuje nóg ani rąk na piersi, to możemy założyć, że jest zainteresowana. Zamknięte pozy oznaczają, że seks będzie musiał na razie poczekać. Mężczyzna najwyraźniej nie ma do ciebie wystarczającego zaufania jako do mężczyzny.

  Krótkie komplementy dla dziewczyny. Jak odwrócić głowę dziewczyny zabójczymi komplementami?

  Generalnie proszenie dziewczyny o wizytę na drugiej randce lub zaproszenie jej to według mnie zła forma. Niewiele kobiet naprawdę przyjmie taką propozycję z dobrej strony. Jeśli celem znajomości jest właśnie seks, a towarzyszka bardzo dobrze o tym wie, to nie możesz się wahać. We wszystkich innych sytuacjach polecam włączyć pełną cierpliwość, aby nie wystraszyć dziewczyny nieodpowiednią presją.

  Druga randka z dziewczyną: jak się zachować i co robić? (8)

  Ogólne zasady randek

  Druga randka już jest dobra. Jeśli Twój towarzysz z radością przyjął zaproszenie do ponownego spotkania, możesz liczyć na prawdziwy związek. Ale porozmawiajmy szczerze, niewielu mężczyzn nie schrzanić już na drugiej randce (to znaczy, jeśli nie miałeś czasu schrzanić na pierwszej randce). Istnieją ogólne zasady, których należy przestrzegać, jeśli kobieta jest naprawdę interesująca pod względem poważnego romansu.

  jeden. Nie bądź zbyt nachalny

  Nawet jeśli pani naprawdę podciągnęła cię do nierównego oddychania, nie powinieneś jej przeszkadzać. Po pierwsze, kobieta będzie odczuwać dyskomfort z powodu ciągłych telefonów i wiadomości od fana. Każdy ma prawo do wypoczynku i zatrudnienia. Twoja potencjalna dziewczyna może więc okazać się bizneswoman, która nie ma tak dużo wolnego czasu, aby stale odpowiadać na komunikator.

  Jak wspierać dziewczynę w trudnych czasach

  (Video) O Czym Rozmawiać Na Randce |Jak Podtrzymać Rozmowę

  Po drugie, nadmierna obsesyjna uwaga obciąża i skłania do niezbyt pozytywnych myśli. A może jesteś prawdziwą maniaczką i od dawna widziałeś jej śliczną głowę na swojej półce obok reszty kolekcji. Nie można dostać się do czyjegoś mózgu, więc w przypadku odmowy możesz nawet nie zgadnąć, co dokładnie stało się przyczyną.

  Zachowaj równowagę, aby druga randka z dziewczyną nadal się odbyła, okaż zainteresowanie. Jeśli nie możesz się spotkać w ciągu najbliższych 3 dni, koniecznie pozostań z nią w kontakcie. Ale nie rób tego 10 razy dziennie. Nie chcesz uchodzić za ukochaną próżniaków, którzy całymi dniami tylko gryzmoli monotonne wiadomości?

  Druga randka z dziewczyną: jak się zachować i co robić? (9)

  2. Nie zapomnij o teraźniejszości

  Z pewnością rodzice nauczyli się nie przychodzić na randkę z pustymi rękami. Ale musisz wiedzieć, co dokładnie dać na drugie spotkanie. Wersja klasyczna to bukiet kwiatów. W zasadzie możesz zatrzymać się na różach. Banalne, ale prawie wygrane. Przynieś młodej dziewczynie kwiaty w białych lub pastelowych odcieniach. Luksusowa dama - bukiet szkarłatny lub bordowy. Zostaw żółte w domu, bo wszystkie dziewczyny wiedzą, że to podobno do separacji.

  Zadbaj, aby bukiet nie był zbyt duży i nie przeszkadzał w dalszym rozwoju wydarzeń. Na przykład drugą randkę spędzisz w restauracji. W takim przypadku zbyt bujna kompozycja kwiatowa będzie przeszkadzać w komunikacji przy stole. A jeśli są atrakcje lub park wodny? Zastanów się z wyprzedzeniem, gdzie umieścić osławioną „miotłę”.

  Pomysły na oryginalne prezenty dla kobiety

  Brak pieniędzy na drogi bukiet? Nie widzę z tym żadnego problemu. Kup co najmniej jeden kwiat. Ale niech będzie tak duży, świeży i puszysty, jak to tylko możliwe. W kraju jest krzak piwonii? To świetna alternatywa. Każda dziewczyna będzie zachwycona takim bukietem. Wystarczy wcześniej wytrząsnąć wszystkie błędy z kwiatostanów.

  Osobnikom oryginalnym można na ogół podać roślinę w doniczce, stabilizowaną różę (która nie więdnie w kolbie) lub kwitnący kaktus. A co, oryginalne! Dali mi to, nie włożyli mi w twarz i nie położyli na krześle.

  Druga randka z dziewczyną: jak się zachować i co robić? (10)

  3. Słuchaj uważnie

  Wszystko, co dziewczyna powie ci na drugiej randce, jest bardzo ważną informacją. Użyj go, aby zadowolić swojego towarzysza. Jedź do kawiarni, w której przygotowywane są jej ulubione dania. Zaproś na filmy, które chcesz. Zaproponuj wzięcie udziału w koncercie muzycznym grupy, której fanem jest Twój towarzysz. Pokażesz więc, że słyszysz dziewczynę i mówisz o wszystkim.

  Słowa kobiet mogą również zawierać wskazówkę, czego nie robić. Na przykład opowiada o chłopaku swojej przyjaciółki, który zaciągnął ją na lodowisko, nie pytając, czy w ogóle umie stać na lodzie. W rezultacie taka data zakończyła się traumatologią. Dostałem wskazówkę? Zanim gdzieś zaprosisz, koniecznie zapytaj, czy w ogóle warto.

  Kto płaci na pierwszej randce?

  (Video) Jak ZAWSZE mieć udaną RANDKĘ? Porady, co robić, a czego nie robić na randce! | Anna Szlęzak

  Druga randka z dziewczyną: jak się zachować i co robić? (11)

  Zwróć uwagę na następujące punkty rozmowy:

  • Dziewczyna wielokrotnie wspomina swojego byłego. Najprawdopodobniej twój towarzysz jeszcze nie doszedł do siebie po rozstaniu. W takim przypadku istnieje ryzyko powrotu „papugi marnotrawnej”. Jeśli nie jesteś gotowy na dzielenie się nową pasją z jej byłym mężczyzną, lepiej przesiąść się na inną damę.
  • Często wypytuje o Twoją pracę i sytuację finansową. Ogólnie rzecz biorąc, można poruszyć temat zawodu. Ale jeśli prawie cała druga randka z dziewczyną kręci się wokół ustalenia salda twojej karty wynagrodzeń, uciekaj, Las, uciekaj!
  • Zwykle na drugim spotkaniu zaczynają pojawiać się małe karaluchy. Na przykład dama mówi zbyt głośno, śmieje się z irytacją lub ma katastrofalnie skromne słownictwo. Wyobraź sobie, że musisz z nią mieszkać przez wiele lat. Nie zwariujesz z rodzynkami w tej choć bardzo apetycznej bułce? W razie wątpliwości nie spiesz się.

  Tak więc, drogi przyjacielu, mam nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu łatwiej było ci poznać dziewczynę. Nie zniechęcaj się i miej romans z najbardziej czarującą pięknością ze swojego otoczenia. Odniesiesz sukces, wierzę w Ciebie. Powodzenia!

  FAQs

  Jak zachowywać się na drugiej randce? ›

  Druga randka to zawsze okazja do większego fizycznego zbliżenia. Najlepiej jednak „posuwać sprawy do przodu” delikatnie. Na drugiej randce możecie dotknąć swoich dłoni, a nawet się pocałować. Ważne jednak, by nie przesadzać z bliskością.

  Co robić na kolejnych randkach? ›

  Co zatem zrobić na drugiej lub trzeciej randce? Przede wszystkim róbcie to, co lubicie, co ma związek z waszymi zainteresowaniami. Jeśli zależy ci, by lepiej poznać swojego potencjalnego partnera, podziel się z nim swoją pasją, zapytaj o jego hobby.

  Co zrobić po pierwszym spotkaniu z dziewczyną? ›

  Na samym początku spotkania zasygnalizuj, ile masz dla niej czasu i zapytaj ją o to samo. Byłoby miło mieć cały wieczór dla siebie, ale czasem pierwszą randkę warto ograniczyć do jednej, dwóch godzin. Miej na ręku zegarek, by co chwilę nie zerkać na swój telefon. Pamiętaj też, by go wyciszyć.

  Co robić z dziewczyną w kinie? ›

  Staraj się nie komentować każdej sceny, nie ziewać, nie okazywać swojego niezadowolenia czy znużenia. Uważnie oglądaj film, co jakiś czas szeptem powiedz coś zaproszonej dziewczynie, jednak nie posuwaj się do wygłaszania swoich uwag pod adresem oglądanego właśnie filmu.

  Czy iść na drugą randkę? ›

  Wiele relacji kończy się na pierwszym spotkaniu, choć tak naprawdę jeszcze dobrze się nie zaczęło. Nie jesteśmy w stanie poznać drugiej osoby tylko przez 2 czy 3 godziny wspólnej rozmowy, dlatego druga randka jest jak najbardziej dobrym pomysłem.

  Jak ubrać się na drugą randkę? ›

  Jeśli druga randka nie będzie miała zbyt formalnego charakteru, to śmiało można zaprezentować się podczas niej w denimowych, dobrze dopasowanych jeansach, brązowych wiązanych półbutach, białej lub błękitnej koszuli i sportowej marynarce lub stylowym kardiganie.

  O czym rozmawiać na kolejnych randkach? ›

  Poniżej podajemy kilka tematów, które warto poruszyć na randce zarówno na początku, jak i wtedy, gdy zabraknie pomysłów na rozmowę.
  • Pasje i zainteresowania. ...
  • Intrygujące historie i anegdoty. ...
  • To, co was rozśmiesza. ...
  • Marzenia. ...
  • Dzieci. ...
  • Praca. ...
  • Jedzenie. ...
  • Kolejne spotkania.
  Oct 9, 2019

  Czy pocałować dziewczyne na drugiej randce? ›

  Na 3-5 randce, dziewczyna już lekko Cię poznała i nabrała do Ciebie zaufania. Z drugiej strony, nie jest to aż tak odległy termin pocałunku, który wywołałby u niej jakieś wątpliwości co do Twoich intencji. Polecam Ci zatem abyś pocałować dziewczynę po raz pierwszy podczas 3-5 spotkania sam na sam dziewczyną. Pamiętaj!

  Czy wypada całować się na drugiej randce? ›

  Jeżeli planujesz z nią wejść w związek, to bezpieczniej będzie nie próbować jej całować na pierwszym spotkaniu – a najlepiej na drugim lub trzecim. Chociaż nie zawsze jest to reguła, bo jeżeli widzisz naprawdę dużo zainteresowania na pierwszej randce, to przejście do pocałunku nie będzie błędem.

  Jak pożegnać się z dziewczyna po spotkaniu? ›

  Podczas pożegnania kobieta powinna wykazać nutkę zainteresowania, o ile tylko ma ochotę na drugie spotkanie. Może to być dłuższe przytrzymanie dłoni mężczyzny, czułe przytulenie lub pocałunek w policzek. Te znaki mówią o tym, że warto pomyśleć o drugiej randce.

  Czy pierwsze spotkanie to randka? ›

  Pierwsza randka to spotkanie, na którym macie się lepiej poznać i znaleźć wspólne tematy do rozmów, wspólne pasje. Nie możesz jednak czekać aż ona zapyta cię dokładnie o to, co masz gdzieś z tyłu głowy. Opowiedz nieco o sobie. Skacząc po tematach wplataj niuanse, które pozwolą jej lepiej Ciebie poznać.

  Jak przygotować się na pierwsze spotkanie z dziewczyna? ›

  O czym rozmawiać na pierwszej randce? Warto wcześniej przygotować neutralne, przyjemne tematy, które powiedzą coś o sobie i pomogą przełamać pierwsze lody. Świetnie sprawdzają się tu tematy związane z hobby, ulubione książki, filmy czy muzyka.

  Co można robić z chłopakiem w kinie? ›

  Kiedy para na ekranie zacznie się całować, spójrz chłopakowi w oczy i uśmiechnij się z rozmarzeniem. On zrozumie, co powinien w tym momencie zrobić. Kiedy będziesz chciała skomentować jakąś scenę filmu, przysuń się do faceta i wyszepcz mu wszystko na ucho.

  Czy randka w kinie to dobry pomysł? ›

  Pierwsza randka w kinie to zły pomysł

  To bardzo drogi, niepewny i ryzykowny sposób na randkę. Z pewnością lepiej już spotkać się z dziewczyną w kawiarni lub w parku, poznać jej osobowość i ocenić czy dziewczyna ma potencjał na kolejne spotkania. Na randki w kinie przyjdzie czas podczas stałego związku!

  Videos

  1. Czego NIE robić na randce?
  (Jak TO robić? - Serial Praktykanci)
  2. 💑 NAJWIĘKSZY SEKRET UDANEJ RANDKI!!! 7 PORAD
  (Lekcje Miłości ♥ SoSpecial)
  3. Gdzie umówić się na randkę - 11 pomysłów
  (Robert Marchel)
  4. Wskazówki Na Pierwsze Spotkanie "Randkę" Z Dziewczyną
  (Daniel Ortega)
  5. 10 przykazań pierwszej randki
  (Łukasz Kielban)
  6. Kosztowny błąd na końcu pierwszej randki z dziewczyną
  (Paweł Grzywocz)
  Top Articles
  Latest Posts
  Article information

  Author: Van Hayes

  Last Updated: 03/04/2023

  Views: 5237

  Rating: 4.6 / 5 (46 voted)

  Reviews: 85% of readers found this page helpful

  Author information

  Name: Van Hayes

  Birthday: 1994-06-07

  Address: 2004 Kling Rapid, New Destiny, MT 64658-2367

  Phone: +512425013758

  Job: National Farming Director

  Hobby: Reading, Polo, Genealogy, amateur radio, Scouting, Stand-up comedy, Cryptography

  Introduction: My name is Van Hayes, I am a thankful, friendly, smiling, calm, powerful, fine, enthusiastic person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.